plakat otk 2017 bk bp mmTegoroczna edycja OTK odbywa się pod hasłem ,,Ja na rynku pracy: moje pasję - moje kompetencje". W ramach tego wydarzenia wspólnie ze specjalistami z siedleckich Urzędów Pracy oraz z Centrum Kształcenia i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach zorganizowaliśmy szereg szkoleń i warsztatów.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, który można wpisać do CV. Studenci otrzymają również zwolnienie z zajęć dydaktycznych. Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o rezerwację, za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie w Biurze Karier, do piątku 13 października 2017 do godz. 14.00.

Poniżej znajdą Państwo listę z tematami i godzinami warsztatów oraz szczegółowe informacje.

Lista szkoleń i warsztatów OTK 2017:

Poniedziałek: 16.10.2017 godz. 9.00 sala 323 Gmach Wydziału Humanistycznego ul. Żytnia 39 - ,,Kompetencje, czyli co pracodawcy cenią najbardziej” - Zajęcia przewidziane są na ok. 3 godz. lekcyjne i składać się będą z dwóch bloków, tj. wprowadzenia do zagadnienia kompetencji (kompetencje miękkie i twarde) połączonego z projekcją filmu oraz testu NBK (Narzędzie do badania kompetencji) oraz każdy uczestnik wypełni Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych, a wyniki będą interpretowane z Doradcą Zawodowym.

Wtorek: 17.10.2017 godz. 10.00 Aula 1.11 Gmach Wydziału Humanistycznego ul. Żytnia 39 - ZaMAPPuj się na rynku pracy- czyli słów kilka na temat metod aktywnego poszukiwania pracy. Warsztaty przewidziane na ok. 2 godz. Lekcyjne. Celem zajęć będzie przedstawienie zróżnicowanych metod aktywnego poszukiwania pracy przez potencjalnego pracownika oraz poszukiwanie pracownika przez pracodawcę, a także ukazanie kilku form rekrutacji i selekcji najczęściej wybieranych przez rekruterów na polskim rynku. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli zidentyfikować własne umiejętności na podstawie zainteresowań i odkryć własne możliwości wykonując analizę SWOT. Ponadto poznają zasady tworzenia dokumentów aplikacyjnych, najczęściej popełnianych błędów podczas ich budowy, a osoby zainteresowane będą miały okazję na stworzenie szablonu swoich dokumentów aplikacyjnych.

Środa: 18.10. 2017 godz. 12.00 Aula nr 3 Budynek Wydziału Nauk Ścisłych. ul. 3 Maja 54 -  Wykład podsumowujący idę OTK 2017 wygłoszony przez Pana Prof. nzw. dr Hab. Jarosława Kardasa.

plakat otk 2017 bk bp mm