Aktualności

program ambasadorskiPowiatowy Urząd Pracy w Siedlcach od 16.01.2017r. do 31.01.2017r. będą przyjmowane wnioski w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie siedleckim i mieście Siedlce (II) ” realizowanego w ramach Poddziałania 1.1.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 na różne formy wsparcia. Szczegółowe informacje na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Siedlcach.
IMG 9994 mFinał konkursu „Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV" już za nami. W dniu 12 stycznia br. w auli Biblioteki Głównej odbyła się gala finałowa konkursu. Podczas wystąpienia Prorektor ds. rozwoju prof. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk podziękował uczestnikom za udział w konkursie, a specjalne podziękowania złożył partnerom, sponsorom i patronom medialnym za nieocenioną pomoc w przygotowaniu i realizacji konkursu.

zaproszenie 21.01.17 1Drodzy Absolwenci,

W imieniu JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach prof. dr hab. Tamara Zacharuk, mamy zaszczyt zaprosić naszych Absolwentów na karnawałowe spotkanie pt. ”Taniec łączy pokolenia”, które odbędzie się 21 stycznia o godzinie 17:00 w sali baletowej w budynku DS1 przy ulicy 3 Maja 49.

interstudentPrzypominamy, że trwa siódma edycja konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2017. Ze względu na Państwa liczne zapytania przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do 15 stycznia

plakat cv 2016 mmDrodzy Studenci zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu ,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV"
Stwórz nową, ciekawą i interesującą formę CV. Odpowiedz na jedną z poniższych konkursowych ofert pracy i zwróć na siebie uwagę potencjalnego pracodawcy. Zwycięży osoba, której CV będzie najlepiej odpowiadało wymogom określonym w wybranej ofercie oraz która zaprezentuje swoje kompetencje w najbardziej atrakcyjny sposób.
Forma i sposób przygotowania CV zależy tylko od waszej pomysłowości i kreatywności. Na Wasze prace, prezentacje, filmy, portfolia czekamy w Biurze Karier do 31 grudnia 2016r.
Szczegóły: www.konkurs.biurokarier.uph.edu.pl