toeic 1399274046UWAGA STUDENCI!
Jeśli jesteście zainteresowani rozwojem i podnoszeniem swoich kwalifikacji 02.03.2017 (czwartek) godz. 12.00 w Auli Wydziału Humanistycznego odbędzie sięprezentacja na temat personal brandingu, wymagań pracodawców oraz egzaminuTOEIC przeprowadzone przez ETS Global Polska. Studium Języków Obcych i Biuro Karier UPH zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu. Wstęp wolny
konkurs bankKomisja Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich ogłosiła V polską edycję konkursu Etyka w finansach. Organizatorem światowej edycji jest Obserwatorium Finansowe, szwajcarska fundacja non profit w Genewie (www.ethicsinfinance.org). Jednym z partnerów międzynarodowej edycji jest Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

program ambasadorskiPowiatowy Urząd Pracy w Siedlcach od 16.01.2017r. do 31.01.2017r. będą przyjmowane wnioski w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie siedleckim i mieście Siedlce (II) ” realizowanego w ramach Poddziałania 1.1.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 na różne formy wsparcia. Szczegółowe informacje na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Siedlcach.
IMG 9994 mFinał konkursu „Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV" już za nami. W dniu 12 stycznia br. w auli Biblioteki Głównej odbyła się gala finałowa konkursu. Podczas wystąpienia Prorektor ds. rozwoju prof. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk podziękował uczestnikom za udział w konkursie, a specjalne podziękowania złożył partnerom, sponsorom i patronom medialnym za nieocenioną pomoc w przygotowaniu i realizacji konkursu.

zaproszenie 21.01.17 1Drodzy Absolwenci,

W imieniu JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach prof. dr hab. Tamara Zacharuk, mamy zaszczyt zaprosić naszych Absolwentów na karnawałowe spotkanie pt. ”Taniec łączy pokolenia”, które odbędzie się 21 stycznia o godzinie 17:00 w sali baletowej w budynku DS1 przy ulicy 3 Maja 49.