Aktualności

plakat igrzyska 2017v2Już 28 marca 2017 roku o godzinie 14:00 odbędą się II Międzywydziałowe Igrzyska Kariery. Drużyny reprezentujące swoje Wydziały zachęcamy do intensywnych przygotowań.
Zapraszamy nauczycieli i studentów do wspierania swoich drużyn w charakterze publiczności!
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Zapraszamy naszych studentów, absolwentów i pracowników do udziału w VII Dyktandzie Siedleckim!
Dyktando piszemy 3 kwietnia br., o godz. 16.00 w Sali Senatu w Pałacu Ogińskich. Dyktando będziemy pisać w dwóch grupach: studenci oraz absolwenci i pracownicy. Z wyłączeniem nauczycieli języka polskiego.

it for she mCelem programu IT for SHE jest pomoc utalentowanym studentkom kierunków informatycznych w wejściu na rynek pracy. Jego elementy to: największy w europie obóz tematyczny dla dziewczyn w IT - Women in Tech Camp, program mentoringowy w najlepszych firmach technologicznych oraz kampania wolontariacka w małych miejscowościach, zachęcająca do nauki programowania.

mowacialaZapraszamy na szkolenie pt. "Rekrutacja i selekcja w praktyce – czyli poznajemy tajniki wyboru właściwego pracownika".
Szkolenie warsztatowe odbędzie się 7 marca (wtorek) w godzinach 10:00-12:30 w budynku Wydziału Nauk Ścisłych przy ulicy 3 Maja 54, sala nr 207, piętrzo 2.

Spotkanie prowadzone jest przez doradcę zawodowego.

5392906091 d9e5b2a5ff mBiuro Karier UPH wychodząc naprzeciw potrzebom studentów organizuje Mobilne Biuro Karier. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w środy na rotacyjnie na każdym z Wydziałów. Mobilne Biuro Karier to stoisko, przy którym studenci będą mogli skorzystać ze wszystkich usług Biura Karier, w tym zapisać się do serwisu biurokarier.edu.pl, uzyskać porady dotyczące planowania ścieżki kariery i informacje dotyczące rynku pracy, działalności Urzędów Pracy i możliwości pozyskiwania środków na działalność gospodarczą, czy też szkoleń i warsztatów dla studentów/absolwentów.